Sprawdzone sposoby na piękne paznokcie

Chcąc zadbać o kondycję naszych dłoni i stóp, powinniśmy w głównej mierze skupić się na paznokciach. Ich wygląd w znaczący sposób wpływa na naszą ogólną prezencję, dlatego należy poświęcić im sporo uwagi. Oczywiście najskuteczniejszymi zabiegami są manicure i pedicure.

Wykonać je możemy na własną rękę. Wystarczy odpowiednio oczyścić obszar wokół płytki paznokcia, prawidło opiłować samą płytkę, a także skorzystać z dobrej klasy preparatów pielęgnacyjnych. Ostatnim krokiem będzie oczywiście nałożenie lakieru. Jeżeli jednak zależy nam na prawdziwie profesjonalnym efekcie pięknych paznokci, naszym celem powinien być salon kosmetyczny, których w Krakowie jest naprawdę mnóstwo (wystarczy odwiedzić jeden z popularnych portali: swiaturody.com/krakow,kosmetyczka,9.html).

Szerokie możliwości

Podstawową zaletą tego typu placówek jest przede wszystkim ich niebywale szeroka oferta, obejmująca różne metody wykonania manicure i pedicure.

Jedną z najpopularniejszych jest technika japońska. Związana jest ona z połączeniem specjalnej pasty zawierającej witaminy i minerały z odpowiednią dawką pudru. Niezwykle istotny jest także tak zwany system P.Shine, który, poprzez wykorzystanie keratyny, wzmacnia i nabłyszcza płytkę paznokcia. Wszystko to sprawia, że uzyskany efekt jest oszałamiający.

Niezwykłą popularnością cieszy się także manicure francuski, który opiera się na zastosowaniu klasycznych, stonowanych odcieni. Dzięki temu w sposób idealny nadaje się do pracy. Godne polecenia są również biologiczne zabiegi manicure i pedicure. Obejmują one kompleksową obsługę – począwszy od dokładnego oczyszczenia stóp i dłoni, a skończywszy na zaaplikowaniu skutecznych, naturalnych preparatów wzmacniających i wybranego lakieru.

Kosmetyczka Kraków to także rozwiązania hybrydowe i żelowe, które łączą w sobie różne techniki. Zróżnicowanie dostępnych metod sprawia, że z pewnością każda kobieta i każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie.

Golarz

View more posts from this author
2 thoughts on “Sprawdzone sposoby na piękne paznokcie
  1. Ania Z.

    Polecam manicure hybrydowy – niezwykły komfort, lakier jest utwardzany specjalnie i zachowuje trwałość nawet do miesiąca. W tym czasie można spokojnie zapomnieć o paznokciach. Jeśli któraś z Was nie miała, to naprawdę warto wypróbować.

     
    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>